Angličtina do škol

Klíčem ke vzdělání je komunikace. Klíčem ke komunikaci je jazyk.

Angličtinou programujeme, hovoříme ve firmách, přijímáme informace od zákazníků, zpíváme, prezentujeme své produkty, nápady, myšlenky, čteme přízpěvky na facebooku, „googlíme“ na netu. Anglicky se snažíme domluvit na dovolené, v obchodě nebo po telefonu. Angličtinu vnímáme jakou součást života kam se jen podíváme.

Dobrá angličtina dveře otevírá, ta špatná je rychle zabouchne.

Jazyk, na který by školy měly cílit nejvíce, má stále jednu s nejmenších priorit v učebních plánech škol. Výsledkem jsou děti nepřipravené, neschopné jazyk používat. I děti z bilingvních rodin mají problém pochopit českého lektora angličtiny a snadno ztrácí respekt k vyučované látce. Problémem je kvalita lektorů angličtiny na základních školách stejně jako přílišná administrativní zátěž.

Z této situace nejvíce těží jazykové agentury a školy, které ovšem, ani za nemalý finanční obnos, nejsou schopni nabídnout lepší alternativu. Rodiče, kteří sami jazyk nepoužívají, mají samozřejmě problém kvalitu výuky posoudit. Výsledkem je pouze další „biflovačka“ po večerech ze soukromým lektorem. Děti tak postupně ztrácejí i své volné chvíle a dostávají se tak do stejné „burnout“ pasti jako jejich rodiče v civilním povolání.

Proto jsme se rozhodli přenést angličtinu do škol, na půdu, kam odjakživa patří. V duchu Komenského „Škola hrou“ pořádáme:

Děti se od prvního okamžiku mají na co těšit. Naučí se používat fráze a slovíčka a v našich workshopech patřičně vyzkouší. S rodilými mluvčími si osvojí výslovnost a angličtina jim už nikdy nebude připadat tak „cizí“.

Měřitelný pokrok u Vašich dětí lze vystopovat už po pár týdnech. Děti se na hodiny angličtiny těší, nevnímají výuku jako učení ale zábavu a dokonce si sami připravují látku a témata!

Doplníme vhodně Vaše hodiny anglického jazyka. Provedeme jazykový audit a nastavíme učební plán. Vhodně doplníme již probíhající hodiny angličtiny nabídkou workshopů a konverzačních programů.

Šetřete čas dětem a zároveň dejte jim co potřebují. A ve škole!

Angličtina děti
Uveďte, prosím, Vaši emailovou adresu abychom se s Vámi mohli spojit.
*pro zařazení do příslušného kurzu
*lokalita pro výuku AJ
*co potřebuji více